GIPHY. All the GIFS

3.1.3

4.5

2

Facebook Messenger yoluyla hediyeler bulun ve gönderin

101.7k

Bu uygulamayı oyla

Giphy for Messenger, doğrudan Facebook Messenger'dan (Uptodown'da da mevcut) hareketli gifleri arama ve gönderme olanağı sağlayan bir uygulamadır.

Giphy for Messenger'deki arayüz gerçekten hoş ve uygulamayı inanılmaz kolaylaştırır. 'Tepkiler' sekmesini seçerek 'Alkış', 'Onunla anlaşma' ve 'İsteme' gibi klasörler halinde düzenlenmiş devasa gif galerisine erişebilirsiniz. 'Keşfet' sekmesini seçerseniz, örneğin film veya TV şovuna göre filtrelemenizi sağlayan diğer klasörleri bulabilirsiniz.

Bu varsayılan filtrelerin yanı sıra, Giphy for Messenger, hemen hemen her şeyi bulmanızı sağlayan bir manuel aramayı da içerir. Bir kedi gifi mi istiyorsunuz? Arama çubuğuna "kediler" yazmanız yeterlidir ve birkaç saniye içinde ekranda iki gün boyunca kaybolabileceğiniz çok sayıda kedi gifleri görüntülenir.

Giphy for Messenger, Telegram gibi diğer IM uygulamalarına zaten dahil edilmiş bir özelliktir ve artık Facebook Messenger'ın da keyfini çıkarabilirsiniz. Şüphesiz, Messenger için Android'de bulabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri.
Notlar

Bu uygulamayı kullanabilmek için Facebook Messenger'ı indirmeniz gerekiyor.

Gereksinimler

Android 4.0 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X